Biomedycyna inaczej Medycyna Bioinformacyjna -  jest to medycyna wykorzystująca osiągnięcia nauk biologicznych, biofizycznych, biochemicznych oraz biotechnologicznych które mają zastosowanie w kompleksowej diagnostyce organizmu, leczeniu wielu chorób oraz wczesnym ich zapobieganiu. Medycyna dająca możliwości wykrywania zmian chorobotwórczych zanim ukażą się pierwsze objawy kliniczne.  Do działów Biomedycyny należą między innymi.

·        bioinformatyka

 

·        fizjologia człowieka

 

·        fizjologia żywienia

 

·        mikrobiologia

 

·        wirusologia

 

·        parazytologia

 

·        toksykologia

 

·        immunologia  

 

·        ekologia

 

·        ewolucja  

 

·        bioetyka

BIOMEDYCYNA -  oparta o metodologię wymienionych dziedzin łączy w sobie zagadnienia bio-medyczne obejmujące wielkoskalowe zależności strukturalne i funkcjonalne między fizjologią, patologią, psychologią i etyką człowieka.

Czy nie jest Ci znana sytuacja, że np. dziecko ciągle boli brzuch, wykonane badania są w normie, a ból nadal utrzymuje się, okresowo nawet nasila, dziecko jest niespokojne, turla się w nocy po całym łóżku, nie jest w stanie siedzieć ani leżeć spokojnie? Odpowiedź może być bardzo prosta, np.pasożyty, których nie łudźmy się, że zawsze znajdziemy w konwencjonalnym badaniu.... alergia, obciążenia organizmu, przykładów może być wiele....

Umiejętnie stosowane metody diagnostyki i terapii dają niesamowite rezultaty. Skuteczna terapia może być przeprowadzona jedynie przez osobę, która ma doświadczenie i niejedno już widziała, ma przy tym szeroką wiedzę na temat schorzeń, patogenów, patologii.

Badanie aparatem AMSCAN pozwala na bardzo precyzyjne uzyskanie szeregu informacji niedostępnych badaniem konwencjonalnym. Medycyna konwencjonalna bada i jest w stanie wykryć zmiany w organizmie, które już zaszły i trwają od jakiegoś czasu , a my już zmagamy się z ich konsekwencjami. Za pomocą bardzo precyzyjnych badań biosygnałów w organizmie, czyli fal harmonicznych i dysharmonicznych jesteśmy w stanie zdiagnozować obciążenia toksyczne, zrobić nieinwazyjną diagnostykę mikrobiologiczną czyli znaleźć pasożyty, bakterie, grzyby, które wywołują konkretne objawy i w rezultacie doprowadzają organizm do wyniszczenia. Bardzo precyzyjnie diagnozujemy też alergię z którą coraz więcej Pacjentów bezskutecznie ,,walczy''. Po diagnostyce następuje eliminacja czynnika patogennego, alergicznego.  Możemy pozbyć się alergii, nadwrażliwości. Możemy sprawdzić czy leki które przyjmujemy nam służą. Jeśli Pacjent wie jaka substancja Go uczula – możemy to zmienić.

Możemy także sprawdzić , który narząd jest najbardziej obciążony metalami ciężkimi, związkami toksycznymi, w którym jest stan zapalny lub który niedomaga.

Czym jest medycyna informacyjna? Połączenie wschodnich metod leczenia tradycyjnego, homeopatii, akupunktury z osiągnięciami fizyki kwantowej, molekularnej.

Bioresonance Therapy (BRT) to metoda wykorzystująca naturalne drgania wytwarzane przez komórki naszego organizmu.

Potrafi przywracać stan równowagi w danym narządzie, ale także potrafi nauczyć organizm by nie reagował na dany alergen.

Już nie musimy za wszelką cenę unikać czynnika, którego nasz organizm nie toleruje. Często jest to wręcz niemożliwe.

Możemy nauczyć nasz organizm nie reagować na dany alergen. Głównym celem terapii biorezonansowej jest zaktywizowanie procesu samoleczenia organizmu i uwolnienie od zakłócających wpływów patologicznych, w zakresie koniecznym do całkowitego wyzdrowienia.

Niewykryte alergie, zwłaszcza pokarmowe, są w stanie wywołać wiele różnych dolegliwości, często nie kojarzonych z alergiami.

Choroby przewlekłe mogą mieć swoją przyczynę w nietolerancji pokarmowej i alergii. Najczęściej występuje nietolerancja i alergia na gluten, pszenicę, mleko krowie i laktozę. Niektóre osoby po zjedzeniu nietolerowanego produktu mogą odczuwać:

• biegunki , zaparcia, wzdęcia, otyłość, zespół jelita nadwrażliwego

• zmiany skórne – łuszczyca, zapalenie skóry, wysypki, pokrzywka

• bóle mięśni i stawów, zmęczenie, migreny, zaburzenia koncentracji

Jeśli zaniedbamy oczyszczanie to przeciążona toksynami tkanka łączna odpłaci nam chorobami: bólami stawów, kręgosłupa, migrenami, alergiami, nowotworami..

Stąd potrzeba stosowania także ION-DETOX zabiegu oczyszczającego z toksyn i regenerującego tkankę łączną.

 Przeciwwskazaniem do przeprowadzenia badań jest:

Ciąża

Wszczepiony przewód ślimakowy

Rozrusznik serca

BIOMEDYCYNA
Biomedycyna inaczej Medycyna Bioinformacyjna - jest to medycyna wykorzystująca osiągnięcia nauk biologicznych, biofizycznych, biochemicznych oraz biotechnologicznych
OCZYSZCZANIE ION-DETOX
W 2003 roku dwóch amerykańskich naukowców Peter Agre i Roderick Mackinnon dostali nagrodę Nobla w dziedzinie chemii za odkrycie kanałów wodnych w błonach komórkowych.
SCAN CAŁEGO ORGANIZMU
Wstępna automatyczna diagnostyka na podstawie kilkudziesięciu pomiarów między sześcioma elektrodami z wyjawieniem stref lokalizacji patologii w ciągu 3-8 minut.
CHOROBY WYWOŁANE PASOŻYTAMI
Inwazja pasożytnicza, obecność bakterii i wirusów w naszym organiźmie mogą powodować poważne zmiany i dolegliwości. Osłabiają nasz system immunologiczny powodując osłabienia tkanek, stany zapalne, cysty, guzy, torbiele
NIETOLERANCJA POKARMOWA
Nietolerancję pokarmową ostatnio zalicza się do chorób cywilizacyjnych i jej rozwój coraz częściej spowodowany jest zastosowaniem środków chemicznych w produkcji żywności
PLAZMOTERAPIA
Do likwidacji patogenów, a także do terapii schorzeń wykorzystujemy najnowocześniejszy i najskuteczniejszy w tej chwili na Świecie GENERATOR PLAZMOWY RIFE’A, który emituje falę plazmową
ŚWIECOWANIE USZU
Świecowanie uszu to intensywny harmonijny relaks oraz efekt uzdrawiający cały system słuchowy